Květen 2014

Pozastavení

24. května 2014 v 10:12 | Lilly |  Blog
Ahoj, od 26-31.května se blog pozastavuje! 26.května jedu na školu v přírodě, 30. se vrátím, ale 31.května mám vystoupení s tanečním oborem! Prosím respektujte, to! To znamená, že vám nebudu odpovídat na konemtáře či na e-maily, nebudu přidávat žádné články, atd. OK?Mrkající

Mini-soutěž

18. května 2014 v 15:20 | Lilly |  Obrázky,videa a zábava
Připravila jsem pro vás mini soutěž. Je to opravdu malá soutěž. Stačí, když dole vyplníte v anketě kolik je vám let. Nic víc. Ta skupina, která vyhraje, pro tu připravím rozhovor k tomuto věku (s kým, to vám neprozradím). VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Největší dostih všech dob: Velká pardubická

18. května 2014 v 8:55 | Lilly |  Jezdectví
Asi každé z nás něco říka "Velká pardubická". Asi každé z nás něco říká "Josef Váňa." Největší dostih v české republice se koná na podzim v Pardubicích (já to mám hodně blízko, žiju v Pardubickém kraji). Nejprve se konají zakladní závody a potom je ten hlavní- velká pardubická. Tam většinou účinkuje Josef Váňa, jeden z nejúspěšnějších jezdců v ČR. I když třeba spadne s koně, všichni mu tleskají. Je to sice "starší" jezdec než všichni ostatní, ale už 8x velkou pardubickou vyhrál!
Na velkou pardubickou můžete přijet nebo se na ní dívat na televizi na kanálu ČT sport. Josef Váňa má také syna...(více v celém článku)

Knihy

18. května 2014 v 8:43 | Lilly |  Obrázky,videa a zábava
Knihy. Asi každý z nás nějakou čte nebo četl. Všichni říkají, že čtení je nuda. Proč? Mě to ohromně baví, jen si vybrat tu správnou knížku. Je k ničemu si totiž kupovat knížku, kterou si jednou přečteš a je ti na nic. Kupuj si knížky, do kterých se můžeš kdykoliv podívat a naučit se všechno, co potřebuješ (encyklopedie,slovník, etiketa nebo třeba hrací knížka).(více v celém článku)

Poník-malý,tlustý kůň?

17. května 2014 v 17:21 | Lilly |  Koně a poníci
Poník je vlastně menší kůň. Není to poník, z kterého vyroste velký kůň. Slovo poník označujeme malého koně do 1,48 m. Když má nad 1,48 m, je to kůň. Spoustu lidí (kterých se v koních vůbec nevyzná) říkají, že je poník tlustý. Tomu moc nerozumím. Proč by měl být tlustý? Ať je to kůň nebo poník, tlustý může být kdykoliv, když se přejí, ale že by to bylo pravidelné?
Vůbec ne.Takoví ti pro malé děti(napřiklad Shetlandský pony) možná takové nafouknuté bříško mají, ale to neznamená, že jsou tlustí. (obrázek v celém článku)

Téme týdne: Když mi bylo pět

16. května 2014 v 18:45 | Lilly |  Lilly deník
Na blogu se mi objevilo téma týdne "Když mi bylo pět". Já na téma týdne většinou nepíšu, ale teď mě to docela zaujalo. Takže začneme.
Jako málá, pětiletá holčička jsem si hrála s panenkami, na víli a také si pamatuji, že jsem si hrála, že mám zvířátka o které jsem se starala. Můj sen je být princeznou+vílou, mít svého bílého koně a bydlet na zámku... Skrátka sen malé holčičky. Vlastně, když mi bylo pět, hrozně jsem se těšila do školy. Chtěla jsem se hlavně naučit psát, číst a počítat. No, nevěděla jsem, že se to rozšíří tak, že budu dělat nějaké shody podmětu s přísudkem, milimetry krychlové atd.. Jako mála holka jsem se hodně styděla. Měla jsem ráda růžovou a poníky. Asi jako každá malá holka jsem se vychloubala, co mám nové, co umím atd. Hodně jsem žalovala a vymýšlela naprosté nesmysly. Dnes se tomu už směju :D Například to, že jsem řekla mé kamarádce, že už jsem velká, protože vážím 190 kilometrů :D
Blbost.

Design!

16. května 2014 v 18:10 | Lilly |  Blog
Ahojky! Čeká nový design! Od koho? To vám neprozradím, dokus nebude;) Však té dotyčné osobě předem děkuji. Můj první objednaný design na tomto blogu je v menším zobrazení zde:

Kontakty

5. května 2014 v 19:47 | Lilly |  Kontakty
Zde najdete všechny kontakty, které jsou tříděny do kategorií.

POKUD MI CHCETE NAPSAT NĚCO OHLEDNĚ MÉHO BLOGU, DOTAZ,NÁPAD ČI NABÍDKU, PIŠTE NA E-MAIL:

POKUD MI CHCETE NAPSAT NĚCO OHLEDNĚ PORADY S BLOGEM, VYSVĚTLENÍ FUNKCE BLOGU A BLOGOVÁNÍ, PIŠTE TAK TÉŽ NA E-MAIL:

NO A NAKONEC, POKUD SE MĚ CHCETE ZEPTAT NĚCO OHLEDNĚ MĚ, JAK JSEM SE DOSTALA K BLOGOVÁNÍ ATD., NAPIŠTE NA E-MAIL:

UPOZORNĚNÍ: Pokud mi chcete zaslat e-mail na tip kategorie číslo 3., do předmětu napište ČTENÁŘ LILLY,protože toto není blogový e-mail a sem přicházejí všechny e-maily pro LILLY!

Reklamy na blogu

4. května 2014 v 9:44 | Lilly |  Blog
Ahoj. Ohledně blogu-moc mě nebaví, když vy všichni sem pořád dáváte reklamy. Dáte jednou, upozorním vás, dáte podruhé, upozorním vás podruhé a reklamní komentáře smažu,dáte potřetí, zakážu vám vstup na tyto stránky,ok? Pokud jste moji pravidelní čtenáři (toho si moc vážím) tak vás vyhodit nemůžu, ale to neznamená, že sem budete dávat reklamy, nebo "tendle blog je hnusnej,odpornej..." a "zruš ten blog, nemáš na to" apod. V předchozím blogu se to tak stalo a už mě to vážně nebavilo :/ A nechci, aby se to stalo v tomhle novém- úspěšném blogu. Vždyť ho mám jen druhý den ;) To by jste si mohli uvědomit, že za dva necelé dny napsat 6 článků, rozložit grafiku a pohled stránky, ankety, rubriky.... Takových blogů tu moc nenajdete-za dva dny tolik práce. A to mi je 10 let. Todle třeba neudělají ani 16letí. No, nechci se vychloubat. Proto vás prosím, nedávejte reklamy, nenadávejte a chovejte se slušně. Já jsem si vytvořila svoji propagaci, a neotravuji s tím další blogy. Chcete jí vidět? Kdyby jste jí dali na blog, kde jsou reklamy povoleny, budu ráda. Ale tady fakt ne-jo?

Pizza

3. května 2014 v 19:27 | Lilly |  Lilly deník
Ahoj ;) Dneska jsme byly v pizzerii. Dala jsem si pizzu SATURNO. Bylo to super. Pizza mi hrozně moc chutná. Patří mezi moje nejoblíbenější jídla.
Omlouvám se, pokud ti naháním chuť a ty pizzu nemáš, ale víš, co teď dělám? Při tom psaní si tu osminu pizzy jím. Jo, to je jasné, že už jsem doma. Můžeš to zkusit taky, to psaní potom jde lépe :) Dáš si taky? Tady máš:
Tak co, chutná? Šunková, čerstvá :D
Vaše Lilly