Knihy

18. května 2014 v 8:43 | Lilly |  Obrázky,videa a zábava
Knihy. Asi každý z nás nějakou čte nebo četl. Všichni říkají, že čtení je nuda. Proč? Mě to ohromně baví, jen si vybrat tu správnou knížku. Je k ničemu si totiž kupovat knížku, kterou si jednou přečteš a je ti na nic. Kupuj si knížky, do kterých se můžeš kdykoliv podívat a naučit se všechno, co potřebuješ (encyklopedie,slovník, etiketa nebo třeba hrací knížka).(více v celém článku)


Já jsem si třeba koupila knížku "Holky, do sedla!" a to je taková holčičí encyklopedie o koních, kde je všude přehled. Můžu se tam podívat kdy chci, když mám problém s koníkem.Je tam i kvarteto,pozvánky na narozeniny, záložky do knížky a flipbook(to všechno s koněm). Ty knihy, které si jednou přečteš(román,příběh nebo také detektivka) si pučuj v knihovně. Ušetříš spoustu peněz. Prostě zajdi do knihovny (nejlépe MIMO-školní) , popros si, že si chceš udělat kartičku, vyplníš přihlášku a je to. Za rok zaplatíš cca 60 kč,jinak ti přihláška dál neplatí. No to je mnohem levnější, že?
V naší knihovně jsou i soutěže. Například ta, že některé knížky jsou označeny-TOTO JE PERLORODKA a když tu knížku s tímto označením přečtu, dostanu hrací kartu s otázkami o té knížce, tu musím vyplnit. Potom na ní jsou ještě nepovinné otázky, za které dostávám více bodů. Všechny knížky ale nejsou perlorodky!
Za vyplnení karty dostanu měnu -MOURIONY a za nepovinou část perlu (teda spíš obráceně). Za ty si můžu na konci roku vyměnit za ceny na vánočním trhu v naší knihovně :)
Opravdu, vyplatí se číst. Nuda to rozhodně není.Když budete číst, pomůže vám to psát lepší články na blogu. Čtěte, čtěte, čtěte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Horse Horse | 18. května 2014 v 10:35 | Reagovat

Tu mám taky!!! Je to skvělá knížka.

2 Lilly Lilly | E-mail | Web | 18. května 2014 v 12:17 | Reagovat

[1]: to jo :) A ty bi jsi chtěla blog nebo ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama