Violetta

3. května 2014 v 16:44 | Lilly |  Obrázky,videa a zábava
Rozhodla jsem se, že napíšu o seriálu Violetta.
Dávají ho na Disney Channel. Violetta je teenagerka, která zatím neví o svém skvělém pěveckém talentu. Ten zdědila po své mamince, slavné zpěvačce, která tragicky zahynula, když byla Violetta ještě malá.
Její táta se jmenuje Germán. Je to velmi úspěšný muž, který svou dceru miluje, i když je často přísný a přehnaně se ji snaží chránit. Má strach, aby se Violetta nevydala ve stopách své matky, proto se rozhodne co nejvíce vymazat minulost a vzpomínky na její nešťastný osud.


Po tragické nehodě se přestěhují do Madridu a táta sám vychovává Violettu v téměř dokonalé izolaci bez možnosti kontaktu s jejími vrstevníky. Germán ví, že jeho dcera má hudební nadání, proto ji podporuje ve hře na klavír. Zakazuje jí ale herectví a zpěv. Všechno se změní, když se oba vrátí domů do Buenos Aires.
Violetta se učí na klavír v prestižní hudební škole 'Studio 21'. Potká se zde s Angie, novou učitelkou a vychovatelkou, která pomáhá rozvinout její talent. Pozná ale i spoustu dalších lidí, kteří přispívají k Violettině proměně. Jako třeba Tomáse a Leóna, dva úplně odlišné kluky, kteří soupeří o její srdce.
Violetta, nový seriál Disney ChannelMoje oblíbená písnička od Violetty:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama