Září 2014

Signál z vesmíru? Rozhovor s Hančou Machovou

27. září 2014 v 18:36 | Lilly & Hančí |  Obrázky,videa a zábava
Aloha! ♫
Táák, v poslední době moc články nebyly ( a obávám se, že ani moc nebudou, moc to nezachráním :( ) Ale co se dá dělat. Alespoň, že ho píšu. Co? Rozhovor. Rozhovor s Hančou, jedenáctiletou bláznivou holkou která umí člověka pobavit a zároveň je nejlepší kámoška na světě. Užijte si to! ;)

Je něco, čeho si se bála, když si byla malá?
Jo, kybernetická babička. Vyhledejte si na YouTube, má to být pohádka pro malé děti, místo toho mi to připadá jak takový horor. Je to fakt hrůza, děsím se toho i teď :D Vždycky to byla reklama na mojí kazetě s krtečkem.
Chipsy nebo popcorn?
MILUJU CHIPSÝKY, stejně jako ty Lilly :D LOL
Jo, já je zbožňuju :D Tvůj nejoblíbenější Youtuber a Youtuberka?
Youtuber- Martin (doporučuju!!!) a Youtuberka- Tynas Craps (taky doporučuju!)
Jéé, jsme na tom stejně. Tvůj názor na MattyBraps?
Že se ptáš, vždyť to víš ♥ Miluju ho! :P
No, já ho mám taky strašně ráda. Tvůj názor na Mars a život na něm?
Já okamžitě když slyším slovo "život" + "Mars" dostávám epyleptický záchvat. Protože Mars je přeci jen o malilinkatý kousíček větší a kdo ví, jestli by tam vůbec lidi žili. Protože potom by byla válka mezi Zemí a Marsem a to by se mi fakt nelíbilo :( Jsem ráda, že je jen Země a hotovo.
Ou... No a co kdyby přišel nějaký "Signál"?
Signál? Z čeho signál? Jo, z vesmíru :D Tak bych se zhroutila a nejméně 32 dní 9 hodin 18 minut a 47 sekund bych se z toho zotavovala. No a kdyby vyletěla z vesmíru raketa, postřílela by všechny lidi na Marsu nebo by je donutila žít na Zemi :)
Signál z vesmíru :D To si zaslouží být v titulku článku :DDD SMILE LOL... A věříš v to?
V rámci možností... NE -_-
No, signál z vesmíru doletěl, půjdeme dál. Tvoje nej. zvíře?
No to jsem ráda, že už odletěl ten debilní signál z vesmíru :DDD No že se zase ptáš! Vždyť koně milujem obě od malička, byla to vrozená vada- BLÁZNI DO KONÍ, tak nějak se myslím jmenovala :D
Tvůj názor na ŠKOLU?
NuDa, ChCi PrÁzDnInY!!!! :"(
Ou, Hančí má blbou náladu...Já taky :( Ječmen?
Ječmen? Nee, díky mockrát :) Navíc ten jedí koně :)
To já vím, sama o sobě.... Počkej, blížíme se ke konci. Teď už vážně a orientačně. Maluješ se do školy? Jak se oblíkáš do školy?
No, do školy za nemaluju. Jak se oblíkám? Jedo tričko, kalhoty a mikinu mám na celý školní týden (tedy většinou) a ráda nosím bílé halenky a tmavě modré úzké rifle VIZ ZDE :) (jen kdyby na té fotce byly ty rifle tmavější, je to dokonalý :)
Jéé, ten styl taky miluju :) Tvoje nejoblíbenější jídlo?
Pizza, svíčková a Halušky mňam
No skrátka jako já :) Hančí,ty seš moje dvojče! :DDD Tak a už jsme u konce. Co bys chtěla čtenářům ještě vzkázat?
Čtěte tendle blog, je opavdu úžasný. Když ho budete podporovat, Lilly bude zase podporovat ten váš ;) Pište komentáře, čtěte, choďte sem s radostí. A prozměnu- mít blog je super věc. Já ho sice ještě nemám, ale přemýšlím o tom, že si ho založím.Užívejte si života a Ahoj!!!
Díky za rozhovor ;) A vám, milí čtenáři, přeji krásný zbytek dne a ať se vám tu líbí!

Vaše


Příběhy tajemné stáje- Kapitola 1

20. září 2014 v 18:24 | Lilly |  Lilly deník
Aloha!Nyní přicházím s novou sekcí "Příběhy tajemné stáje". Při psané si budu vymýšlet tyto příběhy a doufám že se vám budou líbit. Budu se snažit, aby vás hlavně bavily a měly šťávu. Tyto příběhy můžete hledat v rubrice Lilly deník. Právě Lilly je dvanáctiletá holka, která milovala koně. Její rodiče byli velmi bohatí. Museli ale jednoho dne odletět na tři roky do Dubaje. Dceru proto nechali ve stáji- kde se spí, jí, je tu vše, jako doma. Bude tam do doby, než se rodiče vrátí. Spolu s ostatními dětmi, které tam žijí, zažívají krásné zážitky u koní...
( Více v celém článku)