Blog

Obnova blogu

12. srpna 2014 v 21:05 | Lilly
Ahoj! Po dlouhé době zase píši článek. Strááášně mooc se omlouvám za velkou neaktivitu na blogu. Ale je to tak- byla jsem na prázdninách, všechno na blog zapomnělo a jsem pořád někde... Ale teď už je srpen a mám hodné volna. Takže budu články psát i několikrát do týdne (budu se tedy o to snažit). Název článku Obnova blogu- nemyslím tak, že bych obnovila blog, ale že už jsem se sem po dlouhé době (více jak 1 měsíci) vrátila. A od neaktivitu jsem obnovila na aktivitu :D :D :D Snad chápete. Takže děkuji za pochopení a nyní se můžete těšit na další brzké články :)

Pozastavení

24. května 2014 v 10:12 | Lilly
Ahoj, od 26-31.května se blog pozastavuje! 26.května jedu na školu v přírodě, 30. se vrátím, ale 31.května mám vystoupení s tanečním oborem! Prosím respektujte, to! To znamená, že vám nebudu odpovídat na konemtáře či na e-maily, nebudu přidávat žádné články, atd. OK?Mrkající

Design!

16. května 2014 v 18:10 | Lilly
Ahojky! Čeká nový design! Od koho? To vám neprozradím, dokus nebude;) Však té dotyčné osobě předem děkuji. Můj první objednaný design na tomto blogu je v menším zobrazení zde:

Reklamy na blogu

4. května 2014 v 9:44 | Lilly
Ahoj. Ohledně blogu-moc mě nebaví, když vy všichni sem pořád dáváte reklamy. Dáte jednou, upozorním vás, dáte podruhé, upozorním vás podruhé a reklamní komentáře smažu,dáte potřetí, zakážu vám vstup na tyto stránky,ok? Pokud jste moji pravidelní čtenáři (toho si moc vážím) tak vás vyhodit nemůžu, ale to neznamená, že sem budete dávat reklamy, nebo "tendle blog je hnusnej,odpornej..." a "zruš ten blog, nemáš na to" apod. V předchozím blogu se to tak stalo a už mě to vážně nebavilo :/ A nechci, aby se to stalo v tomhle novém- úspěšném blogu. Vždyť ho mám jen druhý den ;) To by jste si mohli uvědomit, že za dva necelé dny napsat 6 článků, rozložit grafiku a pohled stránky, ankety, rubriky.... Takových blogů tu moc nenajdete-za dva dny tolik práce. A to mi je 10 let. Todle třeba neudělají ani 16letí. No, nechci se vychloubat. Proto vás prosím, nedávejte reklamy, nenadávejte a chovejte se slušně. Já jsem si vytvořila svoji propagaci, a neotravuji s tím další blogy. Chcete jí vidět? Kdyby jste jí dali na blog, kde jsou reklamy povoleny, budu ráda. Ale tady fakt ne-jo?

Blog začíná!

3. května 2014 v 13:57 | Lilly
Ahoj! Vítám vás na mém novém blogu Lilly-horse. Bude to holčičí blog o koních,jak už je poznat.Nejen o koních, prostě holčičí svět a koně. Doufám, že se vám tady bude líbit, budete sem častěji chodit a budete to tady mít rádi.
To nazačátek. S blogováním mám velmi zkušeností. Je mi 10 let (já vím, málo na blogerku) a koně miluju. Jezdím na koňské tábory, něco o koních vím a umím i základně jezdit ;)
Děkuju moc všem!
 
 

Reklama