Lilly deník

Vánoce, Vánoce!

20. prosince 2014 v 16:45 | Lilly
Lalalala! Vítejte po dlouhé době u tohodle článku. Určitě se všichny moc těšíte na Vánoce! Já bych vám chtěla jen popřát šťastné a veselé a taky omluvu za to, že jsem tu dlouho nebyla. Taky bych chtěla vyhlásit soutěž o nejkrásnější vánoční stromčeček. Alespoň šest lidí mi poslalo obrázky s jejich vánočními stromky, tak hlasujte ( anketa je pod článkem) (více v celém článku)

Příběhy tajemné stáje- Kapitola 1

20. září 2014 v 18:24 | Lilly
Aloha!Nyní přicházím s novou sekcí "Příběhy tajemné stáje". Při psané si budu vymýšlet tyto příběhy a doufám že se vám budou líbit. Budu se snažit, aby vás hlavně bavily a měly šťávu. Tyto příběhy můžete hledat v rubrice Lilly deník. Právě Lilly je dvanáctiletá holka, která milovala koně. Její rodiče byli velmi bohatí. Museli ale jednoho dne odletět na tři roky do Dubaje. Dceru proto nechali ve stáji- kde se spí, jí, je tu vše, jako doma. Bude tam do doby, než se rodiče vrátí. Spolu s ostatními dětmi, které tam žijí, zažívají krásné zážitky u koní...
( Více v celém článku)

Informačka :)

15. srpna 2014 v 12:23 | Lilly
GalerieAhoj :) Tenhle článek je spíš jen taková informačka. Bohužel, už nám zbývá jen 16 dní a... Ten sedmnáctý je škola! Ach né... Je to tak těžké se loučit s prázdninami. Ale byly super :) Tábor se jakžtakž vydařil, ale lepší by to samozřejmě být mohlo. Dovolená byla také super, všechno jsem si užila. Návštěva Aqua Landu Moravia (největšího ve střední Evropě) se také určitě vyplatila. Na chalupě to taky bylo fajn a nezapomněla jsem ani na narozeniny mé nejlepší kamarádky. ( Více v celém článku)

Prázdniny

21. června 2014 v 19:55 | Lilly
AHOJKY! Omlouvám se za dlouhou neaktivitu na blogu. Ale blíží se prázdniny. Na vysvědčení budu mít samé jedničky, což je super! A už se těším na prázdniny. Pojedu se svojí kamarádkou na jezdecký tábor, jedeme na dovolenou do kempu, budu na chatě, půjdu na oslavu mých dvou kamarádek (obě zvlášť) a vyskouším si trénink aquabelly. To jsou celé moje prázdniny. Už se strašně teším. Tak mi napište, jak prožíváte prázdniny VY (do komentářů dole pod článkem) Tak ahoj Usmívající se

Téme týdne: Když mi bylo pět

16. května 2014 v 18:45 | Lilly
Na blogu se mi objevilo téma týdne "Když mi bylo pět". Já na téma týdne většinou nepíšu, ale teď mě to docela zaujalo. Takže začneme.
Jako málá, pětiletá holčička jsem si hrála s panenkami, na víli a také si pamatuji, že jsem si hrála, že mám zvířátka o které jsem se starala. Můj sen je být princeznou+vílou, mít svého bílého koně a bydlet na zámku... Skrátka sen malé holčičky. Vlastně, když mi bylo pět, hrozně jsem se těšila do školy. Chtěla jsem se hlavně naučit psát, číst a počítat. No, nevěděla jsem, že se to rozšíří tak, že budu dělat nějaké shody podmětu s přísudkem, milimetry krychlové atd.. Jako mála holka jsem se hodně styděla. Měla jsem ráda růžovou a poníky. Asi jako každá malá holka jsem se vychloubala, co mám nové, co umím atd. Hodně jsem žalovala a vymýšlela naprosté nesmysly. Dnes se tomu už směju :D Například to, že jsem řekla mé kamarádce, že už jsem velká, protože vážím 190 kilometrů :D
Blbost.

Pizza

3. května 2014 v 19:27 | Lilly
Ahoj ;) Dneska jsme byly v pizzerii. Dala jsem si pizzu SATURNO. Bylo to super. Pizza mi hrozně moc chutná. Patří mezi moje nejoblíbenější jídla.
Omlouvám se, pokud ti naháním chuť a ty pizzu nemáš, ale víš, co teď dělám? Při tom psaní si tu osminu pizzy jím. Jo, to je jasné, že už jsem doma. Můžeš to zkusit taky, to psaní potom jde lépe :) Dáš si taky? Tady máš:
Tak co, chutná? Šunková, čerstvá :D
Vaše Lilly
 
 

Reklama