Obrázky,videa a zábava

Signál z vesmíru? Rozhovor s Hančou Machovou

27. září 2014 v 18:36 | Lilly & Hančí
Aloha! ♫
Táák, v poslední době moc články nebyly ( a obávám se, že ani moc nebudou, moc to nezachráním :( ) Ale co se dá dělat. Alespoň, že ho píšu. Co? Rozhovor. Rozhovor s Hančou, jedenáctiletou bláznivou holkou která umí člověka pobavit a zároveň je nejlepší kámoška na světě. Užijte si to! ;)

Je něco, čeho si se bála, když si byla malá?
Jo, kybernetická babička. Vyhledejte si na YouTube, má to být pohádka pro malé děti, místo toho mi to připadá jak takový horor. Je to fakt hrůza, děsím se toho i teď :D Vždycky to byla reklama na mojí kazetě s krtečkem.
Chipsy nebo popcorn?
MILUJU CHIPSÝKY, stejně jako ty Lilly :D LOL
Jo, já je zbožňuju :D Tvůj nejoblíbenější Youtuber a Youtuberka?
Youtuber- Martin (doporučuju!!!) a Youtuberka- Tynas Craps (taky doporučuju!)
Jéé, jsme na tom stejně. Tvůj názor na MattyBraps?
Že se ptáš, vždyť to víš ♥ Miluju ho! :P
No, já ho mám taky strašně ráda. Tvůj názor na Mars a život na něm?
Já okamžitě když slyším slovo "život" + "Mars" dostávám epyleptický záchvat. Protože Mars je přeci jen o malilinkatý kousíček větší a kdo ví, jestli by tam vůbec lidi žili. Protože potom by byla válka mezi Zemí a Marsem a to by se mi fakt nelíbilo :( Jsem ráda, že je jen Země a hotovo.
Ou... No a co kdyby přišel nějaký "Signál"?
Signál? Z čeho signál? Jo, z vesmíru :D Tak bych se zhroutila a nejméně 32 dní 9 hodin 18 minut a 47 sekund bych se z toho zotavovala. No a kdyby vyletěla z vesmíru raketa, postřílela by všechny lidi na Marsu nebo by je donutila žít na Zemi :)
Signál z vesmíru :D To si zaslouží být v titulku článku :DDD SMILE LOL... A věříš v to?
V rámci možností... NE -_-
No, signál z vesmíru doletěl, půjdeme dál. Tvoje nej. zvíře?
No to jsem ráda, že už odletěl ten debilní signál z vesmíru :DDD No že se zase ptáš! Vždyť koně milujem obě od malička, byla to vrozená vada- BLÁZNI DO KONÍ, tak nějak se myslím jmenovala :D
Tvůj názor na ŠKOLU?
NuDa, ChCi PrÁzDnInY!!!! :"(
Ou, Hančí má blbou náladu...Já taky :( Ječmen?
Ječmen? Nee, díky mockrát :) Navíc ten jedí koně :)
To já vím, sama o sobě.... Počkej, blížíme se ke konci. Teď už vážně a orientačně. Maluješ se do školy? Jak se oblíkáš do školy?
No, do školy za nemaluju. Jak se oblíkám? Jedo tričko, kalhoty a mikinu mám na celý školní týden (tedy většinou) a ráda nosím bílé halenky a tmavě modré úzké rifle VIZ ZDE :) (jen kdyby na té fotce byly ty rifle tmavější, je to dokonalý :)
Jéé, ten styl taky miluju :) Tvoje nejoblíbenější jídlo?
Pizza, svíčková a Halušky mňam
No skrátka jako já :) Hančí,ty seš moje dvojče! :DDD Tak a už jsme u konce. Co bys chtěla čtenářům ještě vzkázat?
Čtěte tendle blog, je opavdu úžasný. Když ho budete podporovat, Lilly bude zase podporovat ten váš ;) Pište komentáře, čtěte, choďte sem s radostí. A prozměnu- mít blog je super věc. Já ho sice ještě nemám, ale přemýšlím o tom, že si ho založím.Užívejte si života a Ahoj!!!
Díky za rozhovor ;) A vám, milí čtenáři, přeji krásný zbytek dne a ať se vám tu líbí!

Vaše

Jak si vlastnoručně vyrobit originální deník?

12. srpna 2014 v 21:38 | Lilly

Ilustrační foto I Google obrázky

Jednoduše. Takhle jsem si já vyrobila svůj deník. Sice mi to chvíli zabralo, než jsem na to přišla a udělala mu ten správný přebal, ale stojí to za to. Co budeme potřebovat:
  • Običejný sešit A4 (Nelinkovaný či linkovaný, ale nesmí být se čtverečky)
  • Fixy,pastelky,nálepky,třpytky
  • Obal na sešit
  • Lepidlo (Tyčinku i Herkules)
  • Pravítko, nůžky
  • Obyčejnou tužku
  • Obyčejný bílý papír
Máš vše co potřebuješ? Můžeme jít na to! (Více v celém článku)

Mini-soutěž

18. května 2014 v 15:20 | Lilly
Připravila jsem pro vás mini soutěž. Je to opravdu malá soutěž. Stačí, když dole vyplníte v anketě kolik je vám let. Nic víc. Ta skupina, která vyhraje, pro tu připravím rozhovor k tomuto věku (s kým, to vám neprozradím). VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Knihy

18. května 2014 v 8:43 | Lilly
Knihy. Asi každý z nás nějakou čte nebo četl. Všichni říkají, že čtení je nuda. Proč? Mě to ohromně baví, jen si vybrat tu správnou knížku. Je k ničemu si totiž kupovat knížku, kterou si jednou přečteš a je ti na nic. Kupuj si knížky, do kterých se můžeš kdykoliv podívat a naučit se všechno, co potřebuješ (encyklopedie,slovník, etiketa nebo třeba hrací knížka).(více v celém článku)

Violetta

3. května 2014 v 16:44 | Lilly
Rozhodla jsem se, že napíšu o seriálu Violetta.
Dávají ho na Disney Channel. Violetta je teenagerka, která zatím neví o svém skvělém pěveckém talentu. Ten zdědila po své mamince, slavné zpěvačce, která tragicky zahynula, když byla Violetta ještě malá.
Její táta se jmenuje Germán. Je to velmi úspěšný muž, který svou dceru miluje, i když je často přísný a přehnaně se ji snaží chránit. Má strach, aby se Violetta nevydala ve stopách své matky, proto se rozhodne co nejvíce vymazat minulost a vzpomínky na její nešťastný osud.
 
 

Reklama